Wereldbeker 2022 schema – groepen, kalender, wedstrijdschema, haakjes

Het schema van het WK 2022 zit vast en er is zoveel om naar uit te kijken in de aanloop naar het toernooi in Qatar in november en december, aangezien het officieel van start gaat!

[ LIVE: Watch World Cup en Espanol en Peacock ]

Saoedi-Arabië en Japan hebben al enorme overwinningen behaald op respectievelijk Argentinië en Duitsland, aangezien het toernooi een vliegende start kende.

Van de USMNT tegenover Engeland op de dag na Thanksgiving tot Mexico en Argentinië in de groepsfase, Spanje tegenover Duitsland en België tegen Canada, er zijn tal van intrigerende wedstrijden in de openingsronde.

[ MORE: World Cup rosters for all 32 teams ]

Dan hebben we de Ronde van 16, kwartfinales, halve finales en finale om naar uit te kijken. Brengen. Het. Op.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Hieronder vindt u het volledige schema, details over hoe u de games kunt bekijken en al het andere dat u nodig heeft.

[ MORE: World Cup odds ]


Wereldbeker 2022 schema, starttijd, data, live kijken

  • Wanneer: 20 november 2022 tot 18 december 2022
  • Starttijden wedstrijd groepsfase: 05:00, 08:00, 10:00, 11:00, 14:00 (allemaal ET)
  • Plaats: Katar
  • Tv-zenders in het Spaans: Telemundo, Universum, Pauw
  • Streamen in het Spaans: Pauw (alle 64 wedstrijden)

Volg samen met ProSoccerTalk voor het laatste nieuws, scores, verhaallijnen en updates rond het WK 2022, en zorg ervoor dat je je abonneert op NBC Sports op YouTube!


Groep A | Groep B | Groep C | Groep D | Groep E | Groep F | Groep G | Groep H

Groep A schema (alle starttijden ET)

Samenvatting/hoogtepunten: Qatar 0-2 Ecuador – Al Bayt Stadium, Al Khor
Samenvatting/hoogtepunten: Senegal 0-2 Nederland – Al Thumama Stadium, Al Khor
Vrijdag 25 november: Qatar vs Senegal – Al Thumama Stadium, Al Khor – 8 uur
Vrijdag 25 november: Nederland vs Ecuador – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 11.00 uur
Dinsdag 29 november: Nederland vs Qatar – Al Bayt Stadium, Al Khor – 10.00 uur
Dinsdag 29 november: Ecuador vs Senegal – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur

Programma groep B

Samenvatting/hoogtepunten: Engeland 6-2 Iran – Khalifa International Stadium, Al Rayyan
Samenvatting/hoogtepunten: VS 1-1 Wales – Ahmed bin Ali Stadion, Al Rayyan
Vrijdag 25 november: Engeland vs VS – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14.00 uur
Vrijdag 25 november: Wales vs Iran – Ahmed bin Ali Stadium, Al Rayyan – 05.00 uur
Dinsdag 29 november: Wales vs Engeland – Ahmed bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14.00 uur
Dinsdag 29 november: Iran vs VS – Al Thumama Stadium, Al Khor – 14.00 uur

Programma groep C

Samenvatting/hoogtepunten: Argentinië 1-2 Saudi-Arabië – Lusail Iconic Stadium, Lusail
Samenvatting/hoogtepunten: Mexico 0-0 Polen – Stadion 974, Doha
Zaterdag 26 november: Argentinië vs Mexico – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14.00 uur
Zaterdag 26 november: Polen vs Saoedi-Arabië – Education City Stadium, Al Rayyan – 8 uur
Woensdag 30 november: Polen vs Argentinië – Stadion 974, Doha – 14.00 uur
Woensdag 30 november: Saoedi-Arabië vs Mexico – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14.00 uur

Groep D schema

Samenvatting/hoogtepunten: Frankrijk 4-1 Australië – Al Janoub Stadium, Al Wakrah
Samenvatting/hoogtepunten: Denemarken 0-0 Tunesië – Education City Stadium, Al Rayyan
Zaterdag 26 november: Frankrijk vs Denemarken – Stadion 974, Doha – 11.00 uur
Zaterdag 26 november: Tunesië vs Australië – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 05.00 uur
Woensdag 30 november: Tunesië vs Frankrijk – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur
Woensdag 30 november: Australië vs Denemarken – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 10.00 uur

Groep E schema

Samenvatting/hoogtepunten: Spanje 7-0 Costa Rica – Al Thumama Stadium, Al Khor
Samenvatting/hoogtepunten: Duitsland 1-2 Japan – Khalifa International Stadium, Al Rayyan
Zondag 27 november: Spanje vs Duitsland – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14.00 uur
Zondag 27 november: Japan vs Costa Rica – Ahmed bin Ali Stadium, Al Rayyan – 05.00 uur
Donderdag 1 december: Japan vs Spanje – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 14.00 uur
Donderdag 1 december: Costa Rica vs Duitsland – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14.00 uur

Groep F schema

Samenvatting/hoogtepunten: België 1-0 Canada – Ahmed bin Ali Stadion, Al Rayyan
Samenvatting/hoogtepunten: Marokko 0-0 Kroatië – Al Bayt Stadium, Al Khor
Zondag 27 november: België vs Marokko – Al Thumama Stadion, Al Khor – 8 uur
Zondag 27 november: Kroatië vs Canada – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 11 uur
Donderdag 1 december: Kroatië vs België – Ahmed bin Ali Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur
Donderdag 1 december: Canada vs Marokko – Al Thumama Stadium, Al Khor – 10.00 uur

Het schema van groep G

Samenvatting/hoogtepunten: Brazilië 2-0 Servië – Lusail Iconic Stadium, Lusail
Samenvatting/hoogtepunten: Zwitserland 1-0 Kameroen – Al Janoub Stadium, Al Wakrah
Maandag 28 november: Brazilië vs Zwitserland – Stadion 974, Doha – 11.00 uur
Maandag 28 november: Kameroen vs Servië – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 05.00 uur
Vrijdag 2 december: Kameroen vs Brazilië – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14.00 uur
Vrijdag 2 december: Servië vs Zwitserland – Stadion 974, Doha – 14.00 uur

Programma groep H

Samenvatting/hoogtepunten: Portugal 3-2 Ghana – Stadion 974, Doha
Samenvatting/hoogtepunten: Uruguay 0-0 Zuid-Korea – Education City Stadium, Al Rayyan
Maandag 28 november: Portugal vs Uruguay – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14.00 uur
Maandag 28 november: Zuid-Korea vs Ghana – Education City Stadium, Al Rayyan – 8 uur
Vrijdag 2 december: Zuid-Korea vs Portugal – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur
Vrijdag 2 december: Ghana vs Uruguay – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 10.00 uur


Ronde van 16 schema

Wedstrijd 49 – zaterdag 3 december: Winnaar groep A versus nummer twee groep B – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur

Wedstrijd 50 – zaterdag 3 december: Winnaars groep C versus tweedeprijswinnaars groep D – Ahmed bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14.00 uur

Wedstrijd 52 – zondag 4 december: Winnaars groep D vs tweedeprijswinnaars groep C – Al Thumama Stadium, Doha – 10.00 uur

Wedstrijd 51 – Zondag 4 december: Winnaars Groep B vs Tweedeprijswinnaars Groep A – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14.00 uur

Wedstrijd 53 – maandag 5 december: Winnaars groep E versus tweedeprijswinnaars groep F – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 10.00 uur

Wedstrijd 54 – maandag 5 december: winnaars groep G vs tweedeprijswinnaars groep H – Stadium 974, Doha – 14.00 uur

Wedstrijd 55 – dinsdag 6 december: winnaars groep F vs tweedeprijswinnaars groep E – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur

Wedstrijd 56 – dinsdag 6 december: Winnaars groep H vs tweedeprijswinnaars groep G – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14.00 uur


Schema kwartfinale

Wedstrijd 58 – vrijdag 9 december: winnaars wedstrijd 53 vs winnaars wedstrijd 54 – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur

Wedstrijd 57 – vrijdag 9 december: Winnaarswedstrijd 49 vs Winnaarswedstrijd 50 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 10.00 uur

Match 60 – zaterdag 10 december: Winnaars Match 55 vs Winnaars Match 56 – Al Thumama Stadium, Doha – 10.00 uur

Match 59 – zaterdag 10 december: Winnaars Match 51 vs Winnaars Match 52 – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14.00 uur


Schema halve finale

Wedstrijd 61 – dinsdag 13 december: Winnaars wedstrijd 57 vs Winnaars wedstrijd 58 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14.00 uur

Match 62 – Woensdag 14 december: Winnaars Match 59 vs Winnaars Match 60 – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14.00 uur


Play-offs om de derde plaats

Match 63 – zaterdag 17 december: Losers Match 61 vs Losers Match 62 – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 14.00 uur


Laatste

Match 64 – Zondag 18 december: Winnaars Match 61 vs Winnaars Match 62 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 10.00 uur

Leave a Comment